• اخبار استان
 • سپرده ها
 • تسهیلات
 • سایر خدمات
 • پایگاه های مرتبط
 • آرشیو خبر
 • از کارکنان شعبه مرکزی اراک به پاس رشد جذب منابع تقدیر شد
  تجلیل از عملکرد شعبه مرکزی اراک
  کارکنان شعبه مرکزی اراک به پاس زحمات خود در تحقق اهداف مورد انتظار و ورود به باشگاه شعب 3000 میلیارد ریالی تقدیر شدند.

   

  در مراسمی با حضور تعدادی از مسئولین مدیریت و شعب استان و مسئولین و کارکنان شعبه مرکزی اراک در محل شعبه مرکزی اراک، از ریاست و کارکنان شعبه مرکزی اراک به پاس تلاش در رشد متوازن عملکرد در بخش های مختلف و عبور منابع شعبه از مرز 3000 میلیارد ریال تقدیر شد.

  صید نبی حیدریان مدیر شعب استان مرکزی در این مراسم با تجلیل از عملکرد شعبه در سال های اخیر، شعب مرکزی هر بانک را دارای پیشینه و سابقه طولانی و حائز جایگاه مطلوب در بین شعب آن بانک در استان خوانده گفت: در استان مرکزی با پتانسیل بسیار خوب در بخش صنعت به ویژه صنایع مرتبط با مسکن و ساختمان، این ظرفیت برای بانک مسکن به ویژه شعبه مرکزی این بانک در شهر اراک وجود دارد که با جذب سهم قابل توجهی از منابع مالی استان خاصه در بخش مسکن بتواند شعبه ای موفق و موثر در عملکرد و نیز در رشد و توسعه اقتصادی استان باشد.

  وی گفت: در استان مرکزی و در مقایسه با شبکه بانکی استان، با در نظر داشتن حجم تسهیلات پرداختی از سوی بانک مسکن به متقاضیان، منابع تجهیز شده در شعب بانک مسکن کافی به مقصود نبوده، شایسته است همکاران ما در مدیریت و شعب استان با حضور در بازارهای هدف و معرفی محصول و خدمات متنوع بانک به مخاطبین، تعداد مشتریان و هم منابع بانک افزایش دهند.

  حیدریان افزود: طی سال های گذشته  ریاست و پرسنل شعبه مرکزی عموما افرادی با اخلاق، با تجربه و دارای حسن سابقه اخلاقی و شغلی بوده و توانسته اند رضایت خاطر مشتریان را به نحو مطلوب فراهم آورند و همین امر باعث گردیده؛ موفقیت های زیادی برای شعبه رقم بخورد. وی ورود شعبه به باشگاه شعب با منابع بالای 3000 میلیارد ریال، اعطای بیشترین آمار ضمانتنامه های صادره در شعبه و بالاترین حجم تسهیلات پرداختی در استان، خود گواه همین مطلب است.

  مدیر شعب استان مرکزی اظهار داشت: اطمینان دارم با تداوم خدمات و افتخارآفرینی ریاست و پرسنل خدوم این شعبه، این پتانسیل برای شعبه مرکزی اراک وجود دارد که منابع خود را از مرز 5000 میلیارد ریال عبور دهد.  

  در ادامه، حسن مشکانی رئیس و مجتبی نوری معاون شعبه مرکزی اراک پیرامون فرایند تجهیز منابع و تخصیص تسهیلات در شعبه، موانع موجود بر سر راه شعبه و نیز مشکلات مربوط به کمبود نیروی کار- با توجه به بازنشستگی و جابجائی شماری از کارکنان شعبه- مطالب و پیشنهاداتی مطرح داشته، برنامه های خود تا پایان سال جاری را در جهت رشد و بهبود شاخص های عملکردی شعبه عنوان داشتند.

  مشکانی رئیس شعبه مرکزی اراک، موفقیت شعبه را حاصل تلاش جمعی و کار تیمی پرسنل دانست و اظهار داشت: اولویت در شعبه مرکزی، سرعت و دقت در انجام کار مشتری و تسهیل در روند اجرای امور محوله است. وی گفت: چه بسیار روزهائی که همکاران، در بعد از ظهر روزهای کاری و بدون استفاده از مرخصی های استحقاقی و شیفت بندی در محل کار حضور یافته، روزانه، کار مشتری را تمام و کمال انجام داده اند. وی اظهار امیدواری کرد، شعبه مرکزی با همیاری پرسنل و با حمایت ستاد بتواند در سال جاری نیز عملکردی مناسب داشته و همچون ادوار گذشته، کارنامه ای درخشان ارائه دهد.

  در پایان این مراسم، با تقدیم لوح سپاس و هدایائی از مسئولین و کارکنان شعبه مرکزی اراک تقدیر به عمل آمد.

  ساعت : 11:00:00
  تاريخ : 1400/06/29

نمایش اسلایدر نمایش اسلایدر