دیدار با معاون اجرایی آستان مقدس شاهچراغ (ع)

دیدار با معاون اجرایی آستان مقدس شاهچراغ (ع)

طی برگزاری جلسه ای با حضور معاون مالی و فن آوری اطلاعات ، رییس و معاون دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت شعب استان فارس و معاون اجرایی آستان مقدس احمد بن موسی شاهچراغ (ع) راهکارهای همکاری دوجانبه مورد بررسی قرارگرفت.

سید فرشید موسوی معاون مالی و فن آوری  اطلاعات مدیریت شعب استان فارس ضمن معرفی بانک مسکن به عنوان بانک توسعه و تخصصی بخش مسکن ، تصریح کرد: سیاست بانک مسکن کمک به خانه دارکردن مردم به خصوص اقشار متوسط به پایین جامعه می باشد و این برای بانک مسکن افتخار است و برکت فراوانی را به ارمغان می آورد.

موسوی همچنین از کمترین میزان تخلفات در بانک مسکن در بین سایر بانک ها خبر داد و در این رابطه از بازرسی های مکرر با میانگین 14 مرتبه در سال  از شعب تحت پوشش سخن گفت.

معاون مالی و فن آوری اطلاعات مدیریت شعب استان فارس با ارایه اطلاعات در خصوص خدمات متمایز و منحصر به فرد بانک مسکن عنوان نمود : بانک مسکن با بکارگیری بانکداری شرکتی و اختصاص درگاه ها برای مجموعه های مختلف می تواند خدماتی ارزنده و متفاوتی را برای آنها انجام دهد.

حسین کیانی معاون اجرایی آستان مقدس حضرت احمدبن موسی شاهچراغ (ع) گفت : با توجه به موقعیت های مراکز تجاری اطراف حرم و تعداد زیاد پرسنل این مجموعه ،  مراودات مالی قوی و تخصیص دستگاه های خود پرداز و کارت خوان بیش از پیش مورد نیاز می باشد.

وی ضمن ابراز خرسندی از عملکرد بانک مسکن در استان خاطرنشان کرد: تعداد زیادی از مردم که صاحب خانه شدند یک اتکایی به بانک مسکن و تجربه استفاده تسهیلات مسکن را دارند.

کیانی ارایه تسهیلات مسکن را در حوزه رونق بازار مسکن با اهمیت دانست و آنرا عاملی مهم در افزایش میزان اشتغال و کمک به پروژه های بزرگ عمرانی عنوان نمود.

معاون اجرایی آستان مقدس شاهچراغ (ع) همچنین خدمت بانک مسکن در خصوص احیای بافت فرسوده شهری را در افزایش سطح فرهنگ و رفاه جامعه مهم تلقی نمود و در این رابطه افزود : با توجه به اینکه بافت فرسوده پیرامون آستان مقدس شاهچراغ (ع) نیاز به بازسازی دارد، بانک مسکن می تواند نقش مهمی در آبادانی و توسعه شهر ایفا نماید.

آخرین بروزرسانی 1397/10/3