تازه های اخبار تازه های اخبار

ارایه پیشنهاد و انتقادات ، سیاست کلان بانک را تحت شعاع خود قرار می دهد

مدیریت شعب استان فارس با برگزاری جلسه گرهمایی همراه با صرف صبحانه از انبوه سازان مطرح استان فارس پذیرایی نمود. همچنین طی برگزاری این جلسه صمیمانه راهکارهای همکاری دوجانبه مورد بررسی قرار گرفت و جمعی از انبوه سازان به ارایه پیشنهادات در خصوص بهبود روابط با بانک مسکن پرداختند.

علی کمالی مدیر شعب استان فارس با بیان این مطلب که طی چند سال اخیر سیاست بانک مسکن به صورت انعطاف پذیر با رویکرد افزایش سقف تسهیلات و کاهش نرخ سود وام بوده است ، افزود : ارایه تسهیلات در قالب زوجین کمک بسزایی به متقاضیان جهت خرید و ساخت واحدهای مسکونی نموده است.

وی همچنین از بالاترین میزان تسهیلات پرداختی مدیریت شعب استان فارس در بین سایر بانک های استان خبر داد.

علی کمالی آمادگی مدیریت شعب استان فارس برای انتقال پیشنهادات و انتقادات سازنده انبوه سازان به ادارات مرکز را اعلام نمود و در این رابطه گفت : بانک مسکن متعلق به شما است و ارایه پیشنهاد و انتقادات شما سیاست کلان بانک را تحت شعاع خود قرار می دهد.

وی از نشست مشترک بین مدیر عامل بانک و رییس انجمن انبوه سازان استان فارس سخن گفت و ابراز امیدواری کرد تا با ارایه مساعدت های لازم ، همکاری مشترک و برقراری جلسات مستمر بتوان راهکارهای مناسب برای رفع مشکلات حوزه مسکن را اجرایی نمود.

آخرین بروزرسانی 1398/1/10