تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب فارس:

بسیج تندیس پایداری و رمز جاوید مبارزه با بیدادگران است.

اولین نشست فرماندهان پایگاه های بسیج حوزه ادارات و بانک های حضرت امیرالمومنین ( ع ) برگزار گردید.

اولین نشست فرماندهان پایگاه های بسیج حوزه ادارات و بانک های حضرت امیرالمومنین ( ع ) به میزبانی بانک مسکن و با حضور محمدحسن علمداری مدیر شعب و فرمانده پایگاه مقاومت کارکنان مدیریت فارس ، سروان ابراهیم جعفری فرمانده حوزه بسیج حضرت امیرالمومنین (ع )و سایر مسیولین پایگاه های ادارات و بانک ها برگزار گردید.

در این نشست محمدحسن علمداری مدیر شعب فارس اظهار داشت : بسیجیان بلند همتانی هستند که به دور از وسوسه های دنیا و بی رغبت به جاذبه های زندگی در سایه ایمان خالص و عمل صالح ،‌جامه جهاد به تن کردند و در صف مجاهدان فی سبیل الله قرار گرفتند و بدین سان به حیاتی طیبه دست یافتند. مدیر شعب فارس خاطرنشان ساخت اگر بر کشوری تفکر بسیجی طنین انداز شد ، چشم طمع دشمنان و جهانخواران از آن دوره خواهد ماند. ایشان تشکیل بسیج در نظام جمهوری اسلامی ایران را از برکات و الطاف خداوند دانست که بر ملت عزیز و انقلاب اسلامی ایران شده است علمداری با اشاره به نامگذاری سال به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی افزود : حوزه فرهنگ از مهمترین حوزه های مورد توجه مقام معظم رهبری می باشد که بسیج بایستی در این بخش به یک الگو تبدیل شود.

ابراهیم جعفری فرمانده حوزه بسیج ادارات حضرت امیرالمومنین ع در این جلسه یادآور شد بسیج و بسیجی یک ارزش و تفکر می باشد و بسیجی همیشه و در همه جابه عنوان یک شاخص معرفی می گردد و بایستی تاثیر گذار باشد. وی سپس به بررسی عملکرد پایگاه های بسیج ادارات و بانک ها طی سال 92 پرداخت و برنامه های سال جاری حوزه را تشریح نمود.

در پایان این نشست از تلاش و ایثارگری های نواز علیشاهی معاون پیشین پایگاه مقاومت بسیج مدیریت فارس با اهدا هدایایی از طرف مدیر شعب فارس قدردانی گردید.

آخرین بروزرسانی 1394/5/5