تازه های اخبار تازه های اخبار

ضیاالدین شاکر معاون مدیریت فارس گردید

معاون مدیریت شعب استان فارس پس از چند سال دوری به استان بازگشت. طی مراسمی با اهدا حکم ، ضیاالدین شاکر به سمت معاون اداری و پشتیبانی مدیریت فارس منصوب گردید تا بار دیگر فعالیت خویش را در دیار فارس شروع نماید.

مجید امیری مدیر شعب استان فارس ابراز امیدواری کرد با تکمیل تیم مدیریتی بتوان روند ارایه خدمات رسانی به مشتریان را تسریع و تحقق اهداف بانک را با شتاب بیشتری پیگیری نمود.

وی با بیان اینکه همه کارکنان مدیریت فارس همانند یک خانواده هستند افزود : یکی از راهبردها در راستای خدمت به مشتریان اولویت بندی برای رفع مشکلات همکاران و مشتریان گرامی می باشد.

امیری داشتن روحیه تعاملی علیرغم وجود اختلاف سلیقه و ارایه نظرات در فضای باز را عاملی مهم در پیشرفت و تعالی سازمانی عنوان نمود.

وی با بیان این مطلب که: صدای رفتار از صدای گفتار بلند تر است و ما برای اینکه شایسته پروری، شایسته سالاری و شایسته گزینی را در مدیریت نهادینه کنیم باید به آموزش همکاران و تدوین شاخصهای کمی برای شناسایی افراد توانمند مجموعه توجه ویژه داشته و انتظار دارد این موضوع از طریق معاون محترم اداری و پشتیبانی بصورت ویژه پیگیری گردد.

کاربردی کردن آموزش همراه با اجرای منظم دوره های آموزشی و همچنین تمرکز بیشتر بر برگزاری مستمر جلسات بخشنامه خوانی از مواردی بود که مدیر شعب استان فارس آنرا در راستای ارتقا دانش و سواد بانکی همکاران بسیار مهم قلمداد نمود.

ضیایالدین شاکر معاون اداری و پشتیبانی مدیریت فارس ، پذیرش دغدغه همکاران را وظیفه اصلی خود دانست و ابراز امیدواری کرد تا با یاری خداوند متعال و همدلی تمامی همکاران ، جایگاه درخشان مدیریت فارس را همچون گذشته حفظ گردد.

وی با بیان این مطلب که باید مرزها را از بین برداریم ، گفت : با کمک یکدیگر و مشارکت در کار تیمی می توانیم تمامی اهداف را به نحو احسن محقق نماییم.

آخرین بروزرسانی 1399/5/11