تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب فارس:دغدغه بسیجیان شکوفایی اقتصادی کشور باشد.

همایش بسیجیان پایگاه مقاومت مدیریت شعب فارس با حضور محمدحسن علمداری مدیر شعب و فرمانده پایگاه ، معاونین ، رییس حوزه بسیج ادارات حضرت امیرالمومنین( ع )و بسیجیان شاغل و بازنشسته مدیریت برگزار شد.
در این نشست محمدحسن علمداری مدیر شعب فارس با اشاره به نامگذاری سالهای دهه سوم انقلاب به نام پویایی و رشد و شکوفایی اقتصاد از طرف مقام معظم رهبری خاطرنشان ساخت : در طول سال های این دهه، یکی از نکات حایز اهمیت مقوله اقتصاد بوده است. وی با اشاره به نامگذاری امسال به نام اقتصاد و مدیریت با عزم ملی و مدیریت جهادی ، اظهار داشت: اگر بخواهیم اقتصادی پویا و الگوی اقتصادی سایر جوامع و کشورها باشیم ضروری است مردم گرداننده اصلی اقتصاد باشند و دولت نقش هدایتگر را ایفا نماید. ایشان یادآورشد: اگر بخش خصوصی و مردم وارد عرصه و فعالیت اقتصادی گردند قادر خواهند بود موانع را از پیش رو بردارند. مدیر شعب فارس گفت : کارکنان بسیجی باید بعنوان خوش اخلاق ترین و پرکارترین کارمندان باشند تا حداکثر رضایت مردم جلب گردد. علمداری یادآور شد: تلاش شود در راستای تحقق اقتصادی پویا و شکوفا بسیجیان به عنوان یک الگو باشند همانطور که بسیجیان در دوران جنگ به عنوان الگو قرار گرفتند. محمدحسن علمداری دغدغه یک بسیجی را شکوفایی اقتصادی کشور دانست که تلاش می کنند موانع را از مقابل مردم و جامعه بردارد. وی با اشاره به حمایت از تولید ملی اظهار داشت لازم است بر توانمندی های خود تکیه کرده و در این زمینه تلاش گردد و نسبت به مسیولیتی که در قبال مردم به عهده داریم تلاش کنیم . ایشان شرط رضایت خداوند متعال را رضایت مردم دانست و خاطرنشان ساخت: تلاش می شود که پایگاه مقاومت مدیریت و بسیجیان در همه عرصه های فرهنگی و اقتصای پیشتاز باشند.
سروان جعفری فرمانده حوزه بسیج ادارات امیرالمومنین (ع) نیز در این همایش خاطرنشان ساخت: بسیج یک نیروی نظامی صرف نیست و یا در قالب یک هدف فرهنگی صرف نمی گنجد بلکه بسیج یک تفکر و آرمان است. جعفری اظهار داشت: همه بسیجیان بایستی در جهت گسترش این تفکر در جامعه تلاش کنند. ایشان یادآور شد: این تفکر سعی داشته جامعه را به سوی آرمان ها و ارزش های دینی و الهی سوق دهد. فرمانده حوزه بسیج ادارت حضرت امیرالمومنین ع گفت : تنها نهادی که تواسته دچار بحران بی هویتی نشود بسیج است. ایشان بسیج را حضور در هر صحنه ،انسجام و انجام کار گروهی دانست که با یک عزم راسخ در جهت خدمت به مردم تلاش می کند. وی یکی دیگر از مقوله های حایز اهمیت را امر به معروف و نهی از منکر دانست و خاطرنشان ساخت: با توجه و عنایت بسیجیان این فرهنگ در جامعه نهادینه شود و در جهت گسترش فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر تلاش کنیم.
آخرین بروزرسانی 1394/11/24