تازه های اخبار تازه های اخبار

باور به نیکنامی بانک مسکن باید به یک فرهنگ همگانی تبدیل شود.

مدیر شعب استان فارس :

احمد علی جعفری که پس از 18 ماه به زادگاه خویش بازگشته و سکان مدیرتی شعب استان فارس را به دست گرفته است با حضور در اولین جلسه وبینار با همکاران این مدیریت گفت و گو کرد و به ارائه و تشریح برنامه و راهکارها جهت تحقق اهداف بانک پرداخت .

وی با بیان این مطلب که مهمترین برنامه مدیریت شعب استان فارس این است که اصل شایسته سالاری بر اساس عملکرد و دانش همکاران بیش از پیش نهادینه گردد ، افزود : تقسیم بندی مسئولیت ها و گام برداشتن در مسیر ارتقاء جایگاه بانک بر مبنای رعایت ضوابط و مقررات از دیگر اصولی است که با همدلی و همیاری همکاران کمک بسزایی برای رسیدن به موفقیت می نماید.

جعفری فلسفه وجود هر شعبه را مشتری دانست و ضمن تاکید بر تکریم ارباب رجوع ، عنوان کرد : امروزه بازاریابی شکل جدید به خود گرفته و با توجه به تعداد زیاد رقبا ، هنرمند کسی است که سهم بیشتری از بازار به خود اختصاص دهد.

وی بر حفظ خوشنامی بانک مسکن تاکید نمود و در این خصوص گفت: رسالت ما گره گشایی و حل کردن مشکلات مردم با خوشرویی است و تلاش در این امر ضمن اینکه تنش با مشتریان را کاهش می دهد ، عاقبت به خیری را نیز به ارمغان می آورد.

مدیر شعب استان فارس بر جذب منابع ارزان قیمت و حرکت آن در چرخه صنعت ساختمان تاکید نمود و گفت : باید در نظر گرفت که از بالاترین تا پایینترین رده در مدیریت می بایست از روزمرگی و پشت میز نشینی اجتناب پذیرند و با تسط به آیین نامه ها ، دستور العمل ها و همچنین شناخت پتانسیل استان اقدام به بازاریابی نمایند.

احمد علی جعفری با بیان اینکه هر موفقیتی تصادفی نیست ، آن را حاصل برنامه ریزی ، تلاش و همدلی تمام کارکنان برشمرد و ابراز امیدواری کرد تا با داشتن ایمان و باور به سابقه و نیکنامی بانک مسکن و برون رفت از حالت انفعال به عنوان یک فرهنگ همگانی شاهد به وجود آمدن بانکی پویا و فعال تر از گذشته باشیم.

وی در زمینه ارائه تسهیلات ، رعایت دستورالعمل ها و اعتبار سنجی را برای کاهش ریسک اعتباری با اهمیت عنوان کرد و وصول مطالبات را یکی از بهترین راه جذب منابع صفر درصدی قلم داد نمود.

 

آخرین بروزرسانی 1400/3/25