تازه های اخبار تازه های اخبار

نهادینه کردن فرهنگ پس انداز، راهی مطمئن برای خانه دار شدن مردم

نهادینه کردن فرهنگ پس انداز، راهی مطمئن برای خانه دار شدن مردم

از این رو مدیریت شعب استان فارس میهمان جلسه ای صمیمانه با سازمان ورزش و جوانان استان فارس بود تا راهکارهای  رفع نیاز مسکن قشر جوان  مورد بررسی قرار گیرد.

احمد علی جعفری مدیر شعب استان فارس ، بانک مسکن را بانک تخصصی در ارائه تسهیلات ارزان قیمت و عاملی موثر بر رونق بخش مسکن و خانه دار شدن هموطنان دانست.

وی با بیان این مطلب که رسالت و سیاست بانک مسکن  خانه دار کردن اقشار کم درآمد و به خصوص نسل جوان می باشد ، از برپایی کمپین چگونه خانه دار شویم خبر داد واخذ پایین ترین نرخ سود و طولانی ترین مدت بازپرداخت را وجه تمایز تسهیلات بانک مسکن نسبت به سایر بانک ها عنوان نمود.

مدیر شعب استان فارس اعتماد 82 سال مردم به بانک مسکن را نشان دهنده خوشنامی این بانک دانست و افزود : ما به دنبال این هستیم تا با نهادینه کردن فرهنگ پس انداز، راهی مطمئن  برای خانه دار شدن مردم به ارمغان بیاوریم.

جعفری ، بانک مسکن را حامی طرح های بزرگ ملی خاطر نشان کرد و پیشنهاد داد : ایجاد تعاونی های مسکن کمک بسزایی به خانه دار شدن و ایجاد ارزش افزوده ساختمان های اعضا و پرسنل سازمان ها می نماید.

وی همچنیین افزود: حمایت از بخش مسکن علاوه بر پیشرفت سطح کیفی زندگی در استان ، فرصت های شغلی فراوانی نیز به وجود می آورد.

عباس حاجی زاده مدیر سازمان ورزش و جوانان استان فارس با ابراز خوشنودی از تعامل با بانک مسکن ، گفت : با توجه به ارتباط مستقیم این سازمان با جوانان ، زوجین و 140 سازمان های مردم نهاد در استان فارس ، همیاری و همکاری بانک مسکن می تواند نقش بسزایی در پیشرفت زندگی مردم ایفا کند .

وی از آمادگی سازمان ورزش جوانان استان فارس برای برپای جلسات به صورت حضوری و وبینار جهت معرفی خدمات بانک مسکن به زیر مجموعه این سازمان خبر داد و عنوان کرد : انتشار دفترچه ، برشور ، پوستر و بسته های اطلاعاتی کمک ویژه ای در این زمینه می نماید.

 

 

آخرین بروزرسانی 1400/3/25