تازه های اخبار تازه های اخبار

نقش بسزای تسهیلات بافت فرسوده در زیباسازی شهرها

طی برگزاری جلسه ای صمیانه مسئولان سازمان همیاری شهرداری های استان فارس و مدیریت شعب استان فارس با یکدیگر دیدار و درباره همکاری های دوجانبه گفتگو نمودند.

احمد علی جعفری با بیان این مطلب که شهرداری ها نقش بسیار مهمی در چرخه خانه دار شدن مردم ایجاد می کنند گفت : همکاری شهرداری ها می تواند به تسریع در روند ارائه تسهیلات کمک نماید و این روند رضایت مردم را به ارمغان می آورد.

مدیریت شعب استان فارس ، تسهیلات بانک مسکن در حوزه بافت فرسوده را در تغییر و زیباسازی شهر بسیار موثر دانست و ارائه تسهیلات بیشتر به سازندگان حرفه ای که از فناوری نوین در ساخت منازل استفاده می نمایند یکی از سیاست های بانک مسکن برای کمک به بهینه سازی  شهرها عنوان کرد.

وی همچنین چرخش منابع در بانک مسکن را برای رونق بخش مسکن ضروری عنوان کرد و افزود بانک مسکن بیشترین منابع خود راه در این حوزه صرف نموده است.

محمود میرزایی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری استان فارس با ابراز خرسندی از همکاری های دوجانبه با بانک مسکن گفت : شرکت های زیادی در زمینه خدمات شهری به صورت تخصصی زیر مجموعه این سازمان می باشند که شرکت همیار پردیس همیشه از تعامل های فراوانی از قبیل اخذ تسهیلات و ضمانت نامه با بانک مسکن بهرمند بوده است.

وی افزود : با توجه به خوشنامی بانک مسکن در استان فارس ، امیدواریم در آینده نزدیک شاهد همکاری بیشتر و همچنین تمرکز منابع پیمانکاران طرف قرارداد در بانک مسکن باشیم.

آخرین بروزرسانی 1400/3/25