تازه های اخبار تازه های اخبار

ما به دنبال ایجاد راه حل هایی مناسب برای خدمات رسانی بهتر و مطلوب تر هستیم.

ما به دنبال ایجاد راه حل هایی مناسب برای خدمات رسانی بهتر و مطلوب تر هستیم.

احمدعلی جعفری مدیر شعب استان فارس با بیان این مطلب که : در جلسات و مذاکرات به دنبال ایجاد ارتباطات پایدار هستیم ، افزود : با توجه به اینکه بانک مسکن با قدمتی بسیار ، تخصصی ترین بانک ارائه دهنده تسهیلات در حوزه ساختمان است ، چرخش منابع مالی فعالان بخش صنعت ساختمان در بانک مسکن سبب شده تا منابع در حوزه مربوط به این زمینه اختصاص یابد.

وی اهمیت بخش مسکن در ایجاد بیش از هشتصد شغل را بسیار مهم خاط نشان کرد و آن را راهی موثر در کاهش جرم و جنایت و بیکاری دانست.

جعفری همچنین به وجود آمدن شهرهای زیبا و آبادتر را در گرو ارائه تسهیلات ویژه ساخت و ساز عنوان نمود و افزود : احیای بافت فرسوده شهری و انجام پروژه های نوین ساختمانی علاوه بر زیبا سازی شهر ، ارزش افزوده املاک را نیز به دنبال خواهد داشت.

مدیر شعب استان فارس ، برنامه ریزی کلان بانک مسکن را کمک به رونق بخشیدن به صنعت ساختمان عنوان کرد و گفت : ما به دنبال ایجاد راه حل هایی مناسب برای خدمات رسانی بهتر و مطلوب تر هستیم.

زارعی مدیر شرکت جهاد نصر ، بانک را یار ویاور قدرتمند در راه اتمام طرح های ساختمانی دانست و توضیح داد : با توجه به محدودیت زمان، تخصیص و حمایت مالی بانک سبب می شود تا شرکت ها با اطمینان خاطر بیشتر در راه ساخت و ساز پروژه های ساختمانی قدم بر میدارند.

وی افزود : به دلیل اینکه امروزه رقابت شدیدی بین بانک ها برای ارائه خدمات به مشتریان بوجود آمده است ، محصولات بانک مسکن می تواند کمکی متمایز و هدفمند به شرکت های ساختمانی نماید و با انتقال تجاربی ارزشمند توسعه این بخش را به ارمغان بیاورد.

 

آخرین بروزرسانی 1400/3/25