تازه های اخبار تازه های اخبار

فرهنگ ایثارگری و از خودگذشتگی در بین همکاران نهادینه گردیده است

فرهنگ ایثارگری و از خودگذشتگی در بین همکاران نهادینه گردیده است

وی در این رابطه افزود : تعداد زیادی از منازل ساخته شده در استان از تسهیلات بانک مسکن استفاده نموده اند و با توجه به اینکه رسالت بانک مسکن ایجاد سرپناه برای عموم مردم است ، تمام سعی خود را در راه گره گشایی از شهروندان به کار می بریم تا علاوه بر رضایت خالق ، رضایت خلق رانیز جلب نماییم تا همیشه سرافراز و موفق باشیم.

جعفری با بیان اینکه بزرگان و اساتید ما در مدیریت فارس از ایثارگران و یادگاران دفاع مقدس می باشند عنوان کرد : این موضوع سبب شده تا فرهنگ ایثارگری و از خودگذشتگی در بین همکاران نهادینه گردد.

وی سپاه و پاسداران را در خط مقدم خدمت به انقلاب و ارزش های دینی دانست و افزود : برای ما افتخار است که در این راه در کنار سپاه فجر گام برداریم و همچون گذشته نام نیک در اذهان به جای گذاریم.

سردار یداله بوعلی فرمانده سپاه فجر استان فارس ضمن ابراز خرسندی از عملکرد بانک مسکن در استان ، گفت : امروز دغدغه اصلی اقشار کم درآمد و به خصوص جوانان داشتن خانه است که به آن به دید یک رویا نگاه می کنند پس در این زمینه سپاه فجر اقدام به فعالیت های مختلفی نموده است که پروژه 2500 واحدی طرح اقدام ملی را از شش ماه گذشته با همکاری شرکت های عمران صدرا ، شهرداری و مسکن و شهرسازی یکی از بزرگ ترین پروژه های ساختمانی در شهر شیراز است و امیدواریم این تعداد واحدها را به 4 هزار واحد افزایش دهیم.

سردار بوعلی همچنین از اجرای طرح ساخت یکصد هزار واحد مسکونی جهت محرومین در سطح ملی در قالب کنسرسیوم با بنیاد مستضعفان ، ستاد اجرائی امام ، کمیته امداد خبر داد و عنوان کرد : تامین مسکن محرومین در استان فارس در دو پروژه 3 و 5 هزار واحدی انجام می پذیرد.

فرمانده سپاه فجر تشریح کرد : با توجه به ایجاد قرارگاه مسکن در استان فارس جهت تمامی نیروهای زمینی ، دریایی و هوایی سپاه پاسداران در صورت همکاری با بانک مسکن می توان شاهد دستاوردهای بی نظیری در استان باشیم.

وی با ارائه این مطلب که تا جایی که امکان دارد سعی شده مصالح ساختمانی از شرکت های معتبر استانی تهیه شود و با پیمانکاران استانی قرارداد منعقد گردد، گفت : ضمانت نامه ها و منابع مالی را به سمت بانک مسکن سوق می دهیم تا کمک شایانی به صرف منابع در راه ارائه تسهیلات و رونق بخش مسکن  شود.

عبدالهی جانشین قرارگاه مسکن سپاه در استان فارس نیز با ابراز خوشنودی از همکاری سابق با بانک مسکن در زمینه اتمام پروژه های ساختمانی ، گفت: مسکن سپاه استان فارس بعد از تهران در حوزه تامین مسکن برای پرسنل فاقد خانه با تامین بیش از 2 هزار و هشتاد واحد سرآمد است و به دلیل ارائه تسهیلات مناسب از طریق بانک مسکن شاهد کاهش هزینه های برای متقاضیان و اتمام پروژه ها در کمترین زمان خواهیم بود.

سرهنگ جاهدی جانشین فرمانده سپاه فجر(در 22قشر استان) نیز ظرفیت های خدمات بانک مسکن را منحصر به فرد دانست و آبادانی کشور را در گرو همدلی و همکاری  سازمان ها ، نهاد ها و بانک ها عنوان نمود.

 

آخرین بروزرسانی 1400/3/25