تازه های اخبار تازه های اخبار

منابع بزرگ مالی با همکاری شرکت ناواکو در انتظار مدیریت فارس

طی نشستی صمیمانه و بازدید از شیراز مال بزرگترین مجتمع برندینگ جنوب کشور ، راهکار های مختلف برای شروع ارتباطی مستمر مورد بررسی قرار گرفت.

احمد علی جعفری مدیر شعب استان فارس با بیان اینکه بانک مسکن همیشه در راه پیشرفت اقتصاد کشور گام بر می دارد گفت : با توجه به اینکه مراکز خرید باعث رونق بخشی و ایجاد کسب و کار می شود.  ایجاد ارزش افزوده و تغییر فرهنگ اجتماعی را نیز به دنبال دارد .

وی افزود :  شرکت های بزرگ بیشتر مایل هستند تا در شهر های زیبا و مدرن سرمایه گذاری کنند و این تمایل سبب می گردد تا منابع مالی بسیار زیادی وارد بانک ها شوند  ، بنابراین اگر این منابع در محل صحیح مصرف گردند منفعت آن شامل همه میشود و چرخه اقتصادی بهتر عمل می نماید.

سید ماشاالله مصاحب مالک و مسئول پروژه شیراز مال با بیان اینکه این پروژه در آینده نزدیک به بزرگترین مرکز فروش برندها در جنوب کشور تبدیل می گردد. عنوان کرد: در راستای حمایت از تولید کنندگان و سرمایه گذاران داخلی ، سعی کردیم شرکت ها و برندهای مطرح کشور را در این مجموعه گرد هم آوریم.

وی افزود : در اجرای این طرح سالن هایی مدرن برای اجرای همایش ، سینما و کتابخانه در راستای فعالیت های حوزه فرهنگی نیز تخصیص یافته است تا علاوه بر ایجاد در آمدزایی ، فرهنگ اجتماعی شهر اعتلا یابد.

مصاحب مراکز خرید و فروش را قلب تپنده اقتصاد استان دانست و ارتقاء آن ها را در گرو تغییر ذهنیت سازمان های حمایت کننده و یاری بانک ها عنوان نمود.

وی با عنوان این مطلب که خدمات مالی و الکترونیک برای زیر ساخت این پروژه اهمیت فراوانی دارد ، ابراز امیدواری کرد تا از طریق خدمات متمایز بانک مسکن و شرکت پشتیبان ناواکو ، شاهد تغییراتی چشمگیر در سطح استان و کشور باشیم.

 

 

آخرین بروزرسانی 1400/3/25