تازه های اخبار تازه های اخبار

انعقاد تفاهم نامه با قرارگاه مسکن سپاه فارس

طی برگزاری جلسه ای با میزبانی مدیریت شعب استان فارس تفاهم نامه ای به مدت سه سال بین این مدیریت و قرارگاه مسکن سپاه استان فارس منعقد گردید.

احمد علی جعفری مدیر شعب استان فارس با بیان این مطلب که بخش مسکن موتور پیشران تولید و اشتغال کشور است افزود: رونق این بخش علاوه بر سود آوری برای 800 شغل  ، کمک شایانی در راستای افزایش اشتغال و راه اندازی سایر صنایع می گردد.

وی با تاکید بر اهمیت موضوع خانه دار شدن هموطنان ، گفت ک دست اندرکاران مالی و اجرایی بخش مسکن با ایجاد هم افزایی و همکاری با یکدیگر نقش موثری را در گره گشایی و رفع دغدغه صاحب خانه شدن مردم ایفا نمایند.

مدیریت شعب استان فارس عنوان کرد : هر اندازه منابع بانک تقویت شود ، راهی آسان تر و سریع تر برای ارائه تسهیلات به مشتریان ایجاد می شود و برقراری زنجیره ارزش باعث می گردد تا سهمی بیشتر در داشتن ایرانی آباد داشته باشیم و بتوانیم از عاقبت به خیری که بهترین نعمت الهی است بهره مند شویم.

سرهنگ عبدالهی جانشین قرارگاه مسکن سپاه استان فارس ارتباط و تعامل قرارگاه با بانک مسکن را کاری موثر برای کمک به جامعه دانست و افزود : بانک مسکن همیشه با ارائه تسهیلات متناسب حامی تمامی اقشار به خصوص رزمندگان و ایثارگران بوده است.

وی مسئولیت اجتماعی را وظیفه ای دانست که خداوند توفیق آن را نصسیب مدیران اجرایی نموده است.

سرهنگ عبدالهی اهداف بانک مسکن و قرارگاه سپاه را در یک راستا و در حوزه رفع مشکلات مردم عنوان نمود.

وی در این رابطه افزود : ماموریت قرارگاه سپاه پاسداران استان فارس در بخش مسکن ، کاهش هزینه ها و تسریع در تحویل واحدها برای ایجاد آرامش متقاضیان است.

جانشین قرارگاه مسکن سپاه فارس ، توجه ویژه به رونق کارخانجات را بسیار با اهمیت دانست و توضیح داد : برای ارتقاء و پیشرفت استان سعی کردیم تمامی مصالح از شرکت های مطرح ایرانی به خصوص از داخل استان تهیه نماییم تا منابع در مسیر حوزه ساختمان به گردش در آید.

سرهنگ ابراهیمی زاده معاون مالی قرارگاه مسکن سپاه استان فارس ، همکاری بانک مسکن در ارائه تسهیلات در پروژه های ساختمانی امام حسن (ع) و حسین الهاشمی را ستودنی دانست.

آخرین بروزرسانی 1400/3/25