تازه های اخبار تازه های اخبار

کاهش بهای تمام شده و تخصص عامل موفقیت در اتمام پروژه ساختمانی

سرپرست مدیریت شعب استان فارس از پروژه 120 واحدی تعاونی مسکن قرارگاه خاتم بازدید کرد . وی کاهش بهای تمام شده ، کیفیت در ساخت را دو عنصر کارا در به نتیجه رسیدن این پروژه دانست و افزود : ساخت و ساز به صورت حرفه ای در زیبا سازی مناطق مسکونی تاثیر فراوانی دارد.

احمد علی جعفری ، انجام محاسبات دقیق و به کارگیری تیم متخصص و دارای تجربه را عواملی مهم در به نتیجه رساندن پروژه تعاونی ها خاطر نشان کرد و افزود : خدمات بانک مسکن نیز در همین راستا می تواند کمک فراوانی در تسریع ، اتمام و واگذاری واحد ها  نماید.

علوی رئیس شرکت تعاونی ابنیه سازان قرارگاه خاتم با بیان این موضوع که عملیات اجرایی این پروژه از سال 1393 آغاز و در سال 1397 به اتمام رسیده است گفت ، کاهش هزینه و قیمت تمام شده مناسب و در نهایت موفقیت در اجرای به موقع پروژه 120 واحدی قرارگاه خاتم شیراز مرهون مساعدت و تامین مالی ویژه بانک مسکن بوده است .

وی افزود : در احداث پروژه مسکونی 120 واحدی قرارگاه خاتم امکاناتی از قبیل حسینیه ، کتابخانه ، سالن ورزشی ، استخر ، فروشگاه و دو واحد جهت میهمان واحد ها احداث شده است تا علاوه بر ایجاد آرامش ، مسائل فرهنگی و سلامت مجموعه نیز در نظر گرفته شود.

علوی خاطر نشان کرد: سرلوحه قرار داد کیفیت و رعایت استاندارد در زمان ساخت مسکن علاوه براینکه ایمنی زندگی مردم را تامین می کند و از هزینه های آتی آنها جلوگیری مینماید. عاقبت به خیری نیز به همراه دارد.

آخرین بروزرسانی 1400/3/25