تازه های اخبار تازه های اخبار

همکاری با شرکت بزرگ عمرانی کشور

با برنامه ریزی های منسجم ، جلسات بازاریابی به صورت مستمر در مدیریت شعب استان فارس برگزار می گردد. در همین زمینه سرپرست شعب استان فارس میهمان شرکت پارس گستر بود تا همکاری های دوجانبه به صورت پویا تر برقرار شود.

جعفری سرپرست شعب استان فارس هدف از برگزاری این جلسه را ارائه توضیحات در خصوص خدمات متمایز بانک مسکن دانست و عنوان نمود : با توجه به تشابه حوزه فعالیت بانک مسکن و شرکت پارس گستر ، می توان با ایجاد یک هم افزایی و تعامل کاری شاهد رواج بخشیدن حوزه  ساخت و ساز باشیم.

وی با بیان اینکه بانک مسکن با قدمت بالا و تخصص ویژه در ارائه تسهیلات بانکی در زمینه ساخت و خرید مسکن فعالیت مینماید ، گفت : می توانیم در کنار یکدیگر به عنوان دو بازوی پرتوان در راستای آبادانی استان عمل نماییم تا با یک اطمینان خاطر و آرامش پروژه های عظیم عمرانی مانند طرح اقدام ملی و  آزاد راه شیراز اصفهان به پایان برسد.

معایر مدیر عامل شرکت پارس گستر در خصوص فعالیت این شرکت توضیح داد : افتخار داریم که تعداد زیادی از پروژه های عمرانی جنوب کشور ، استان فارس و خوزستان را در کارنامه عملکرد خود داریم و با داشتن بیش از 3500 دستگاه پیشرفته توانسته ایم در تمامی ادوار بخصوص شرایط بحرانی خدمات ارزشمندی به هم میهنان ارائه دهیم.

وی در رابطه پروژه عظیم شیراز اصفهان گفت : این پروژه با همکاری وزارت دفاع ، راه شهر سازی و با 7 هزار میلیارد ریال  اعتبار در حال اجرا و بیش از 300 نفر نیرو با 1500 دستگاه ماشین آلات راه سازی مشغول به کار می باشند تا فاصله دو شهر شیراز و اصفهان را 135 کیلومتر کاهش دهند و تاثیر بسزایی در حوزه حمل و نقل جاده ای کشور داشته باشد . همچنین بزرگترین پل شیرانی کشور در این آزاد راه به نام شهید سپهبد سلیمانی با ارتفاع 180 متر احداث گردیده است.

معایر افزود : با توجه به اینکه 50 درصد از سرمایه گذاری پروژه مذکور توسط شرکت پارس انجام پذیرفته  و 14 سال بهره برداری و عوارض بزرگراه در اختیار شرکت قرار گرفته  است ، منابع مالی آن می تواند سهمی موثر در عمران استان داشته باشد.

مدیر عامل شرکت پارس گستر با بیان اینکه وفاداری و ارتباط بلند مدت در این شرکت به عنوان یک اصل نهادینه شده است ، ابراز آمادگی نمود تا با ایجاد ارتباطی قوی و پایدار در کنار بانک مسکن به همشهریان خدمت نماییم .

دکتر صابری معاون اداری مالی شرکت پارس گستر گفت : با توجه به داشتن اطمینان  و اخلاق مدار بودن کارکنان بانک مسکن ، سعی می کنیم تمامی اخذ ضمانت نامه ها و چرخش مالی حساب های مستقل 15 گارگاه تحت پوشش خود را به این بانک انتقال دهیم .

وی ادامه داد : پروژه ساخت ساز 800 واحدی برای بازنشستگان نیروهای مسلح در بخش اقدام ملی شهر جدید صدرا در دستور کار شرکت می باشد و ما امیدواریم با همکاری بانک مسکن پیشرفتی چشمگیر در سرعت بخشیدن به اتمام این پروژه داشته باشیم.

آخرین بروزرسانی 1400/3/25