نادریان جهرمی سکان دار حوزه شرق مدیریت شعب استان فارس شد

هزمان با سالروز تاسیس بانک مسکن :

نادریان جهرمی سکان دار حوزه شرق مدیریت شعب استان فارس شد

همزمان با هشتاد دو دومین سالروز تاسیس بانک مسکن طی برگزاری مراسمی ، حکم ریاست حوزه شرق مدیریت فارس به محمد جواد نادریان جهرمی ابلاغ شد تا پس از این ریاست این حوزه را بر عهده گیرد.

مجید امیری مدیر شعب استان فارس ضمن تبریک سالروز تاسیس بانک و تشکر از زحمات تمامی همکاران حوزه شرق به دلیل تثبیت جایگاه در منطقه سبز ارزیابی عملکرد ، نادریان جهرمی را که قبلا سمت معاونی این حوزه را بر عهد داشت فردی بسیار کوشا ، تلاشگر معرفی نمود و در این خصوص گفت : با توجه به اینکه این نخستین بار است که فردی بومی مسئول حوزه می گردد ، انتظار می رود با همیاری ، همدلی و داشتن دید وسیع و کلان شاهد رشد و بالندگی بیش از پیش بانک مسکن  در حوزه شرق باشیم.

وی تاکید کرد : برای اینکه همیشه پرچم اقتدار بانک مسکن بر قلل موفقیت براحتزاز باشد مسئولان حوزه می بایست از ظرفیت تمامی همکاران استفاده نموده و ضمن آموزش به ایشان ؛ شایسته گزینی ، شایسته پروری و شایسته سالاری را در حوزه شرق نهادینه نمایند.

امیری ضمن تاکید بر برگزاری مستمر جلسات بخشنامه خوانی در حوزه ها و شعب ، خاطر نشان کرد: آراستگی همکاران و تمیز بودن شعب و همچنین ارائه اطلاعات صحیح و به موقع به مشتریان از مصادیق حق الناس است که باید به آن توجه ویژه گردد.

مدیر شعب استان فارس نقش مسئولان حوزه ها را در رفع مشکلات همکاران پر اهمیت دانست و افزود : می بایست برای همکاران سنگ صبور باشیم تا انگیزه و روحیه ایشان را تعالی بخشیم.

محمدجواد نادریان جهرمی ضمن ابراز سپاس به مدیران بانک در راستای اعطای این مسئولیت ، گفت : در این روز فرخنده که مصادف با سالروز تاسیس بانک مسکن می باشد ، امیدوارم در جواب به حسن اعتماد مدیران عالی بانک  و استفاده از تجربیات و پیشنهادهای تمامی همکاران حوزه ؛ موثرو پویا تر از همیشه در راه رسیدن به سر منزل مقصود  و اهداف بانک قدم بردارم.

 

آخرین بروزرسانی 1400/1/19