فهرست اخبار فهرست اخبار

اهدای لبخند پر از مهر پرستاران تسلی بخش آلام دردمندان

همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و گرامیداشت روز پرستار ، مدیر شعب استان فارس با حضور در درمانگاه خیریه امیرالمؤمنین (ع) شیراز ؛ ضمن سخنرانی در پاسداشت این روز بزرگ ، با اهدای لوح، گل و هدایا از پرسنل خدوم این درمانگاه قدردانی نمود.

مجید امیری مدیر شعب استان فارس با بیان این مطلب که بزرگترین پرستار عالم را حضرت زینب (س) نام گذاری نمودند گفت : پرستاران همیشه با ناملایمات دست و پنجه نرم می کنند و تنها کسانی هستند که با از خود گذشتگی و تلاش های مستمر از مساعدت با تمامی بیماران دریغ نمی ورزند.

امیری بهترین راه تسکین بیماران و تغییر احوال ایشان را اهدای لبخند پر از مهر پرستاران دانست که علی رغم چالش های فراوان با صبر و شکیبایی ، تمامی سعی خود را در راه التیام آلام دردمندان و جلب رضای خداوند به کار می گیرند.

مهندس کاظم کریمی مدیر درمانگاه خیریه امیرالمؤمنین (ع) شیراز، منطق و هدف اصلی این درمانگاه را خدمات رسانی بر پایه احترام به تمامی مردم دانست .

وی همچنین پرستاران را فرشتگان زمینی معرفی نمود و خاطر نشان کرد : با توجه به شرایط پیش آمده بدلیل شیوع بیماری کرونا ، پرستاران با تمام توان و تلاش خود برای یاری رساندن به هموطنان ، همچنون سربازانی در خط مقدم این جهاد مقدس با گذشتن از عزیزترین موهبت الهی یعنی جان خود در حال خدمتگزاری هستند که این نشان دهنده وسعت کرامت ایشان است.

آخرین بروزرسانی 1400/1/19