فهرست اخبار فهرست اخبار

منابع شعبه فرهنگ شهر شیراز از مرز 2000 میلیارد عبور کرد

همزمان با عبور از 82 سال قدمت و همگام با پویایی بانک مسکن ، این بار شعبه فرهنگ شهر شیراز با گذر از منابع 2000 میلیارد ریالی چابک تر از همیشه همسو با اهداف بانک حرکت می نماید.

در این راستا مدیریت فارس با برگزاری جلسه ای در شعبه فرهنگ شهر شیراز از تلاش همکاران این شعبه تقدیر نمود.

مجید امیری مدیر شعب استان فارس ضمن تبریک سالروز تاسیس بانک مسکن گفت امسال را در شرایطی جشن میگیریم که برای در کنار هم بودن باید دور از هم باشیم.همکاران پر تلاش بانک مسکن در کوران بیماری منحوس کرونا با عزمی جزم و با انگیزه و تلاش مضاعف در سنگر اقتصادی حماسه ای بزرگ آفریدند و علیرغم محدودیت های موجود و درگیری اغلب همکاران با بیماری کرونا حتی یک روز هم شعبه ای را تعطیل نکرده و به ارائه خدمت به مشتریان بانک پرداختند.

وی با تقدیر و تشکر از زحمات تمامی همکاران ، نقش مدیریت شعبه فرهنگ شهر را به دلیل ایجاد روحیه خودباوری ،همدلی ، همکاری و یک صدایی ستودنی عنوان نمود و نتیجه آن را موفقیت چشم گیر شعبه در تمامی شاخص های عملکرد عنوان نمود.

امیری با بیان این مطلب که ما در یک بانک خوشنام کار می کنیم ، این موقعیت را موهبتی الهی قلم داد و خاطر نشان کرد: کارکنان شعبه با ارائه اطلاعات و کمک به مشتریان بعضا مسیر زندگیشان را تغییر می دهند و به طور مستقیم حلاوت و زیبایی خانه دار شدن مردم را احساس می نمایند.

وی با تاکید بر اینکه آینده بانک متعلق به کارکنان جوان ،کوشا و پر تلاش است ، توجه همکاران را به کار گروهی و شرکت مستمر در طرح های بازاریابی مدیریت شعب استان فارس معطوف نمود .

مدیر شعب استان فارس جانشین پروری ، آموزش همکاران و بخشنامه خوانی را سه وظیفه مهم مسئول شعبه بر شمرد و افزود : آراسته بودن ، ارائه اطلاعات و راهنمایی صحیح به مشتریان احترام به حقوق آنها می باشد.

غلامرضا رضایی رئیس دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت شعب استان فارس ، 82 سال قدمت را اعتبار و بزرگترین دارایی بانک مسکن دانست و افزود : اگر از این دارایی به نحو احسن استفاده شود ، شعب به موفقیت و سود آوری فراوان دست می یابند. وی صدور ضمانت نامه را نمونه ای از استفاده صحیح از اعتبار بانک عنوان کرد.

رضایی ، مشارکت را عاملی مهم در به وجود آمدن خلاقیت و تفکر همکاران دانست  و در این رابطه کار گروهی را مسبب رشد و ارتقاء شعبه  قلم داد نمود.

وی بر کسب اطلاعات بیشتر از جذابیت ، تفاوت و انعطاف پذیری محصولات و خدمات بانک تاکید نمود و آنرا کمک بسزایی در راستای جلب مشتریان و ایجاد سدی محکم برای جلوگیری از خروج منابع خاطر نشان کرد.

علی روشن میمندی رئیس شعبه فرهنگ شهر شیراز مهمترين عامل موفقيت شعبه را پشتكار و تلاش بي وقفه همكاران عنوان نمود و در این خصوص گفت : بي شك بزرگترين و گرانبها ترين ثروت و منابع هر سازمان ، كاركنان آن سازمان مي باشند و احترام گذاشتن به عقايد و سلايق همكاران و استفاده ازنقطه نظرات ، تجارب و مشاركت دادن آنها در امور مختلف شعبه ، ايجاد محيطي آرام و سالم ، استفاده از ابزارهاي تشويقي و ايجاد حس وحدت و تعامل و تقويت روحيه آنها از مهمترين عوامل ايجاد انگيزه در كاركنان شعبه مي باشد . 

رئیس شعبه فرهنگ شهر شیراز ، مشتري مداري را ايجاد حس رضايتمندي در مشتريان و فراهم نمودن بستري مناسب جهت رسيدگي به تقاضاي ايشان معنا کرد و همچنین احترام گذاشتن را به عنوان نخستین خواسته هر مشتری  و  انجام كار ایشان در سريع ترين زمان ممكن توأم با دقت و ارائه راه حل مناسب براي رفع مشكل را جزء اقداماتی دانست كه شعبه در این زمینه همواره سرلوحه كار خود قرار مي دهد.

علی روشن میمندی افزود : هيچ موفقيتي بدون برنامه ريزي حاصل نخواهد شد و براي رسيدن به هدف نياز به برنامه ريزي است و مهمتر از آن عمل نمودن به برنامه هاست.

جواد تابنده معاون شعبه فرهنگ شهر شیراز رعايت و پيگيري دستورالعمل هاي بانك ، افزايش منابع صفر درصدي ، پرداخت  تسهيلات ازمحل  اوراق حق تقدم ، كاهش هزينه هاي بانك وبهاي تمام شده پول را در راستای ارتقاءشعبه ضروری خاطر نشان کرد.

وی حفظ شخصيت همكاران ، توجه به نيازها و مشكلات ايشان ،  نظرخواهي ازايشان را عواملی مهم در رشد و شکوفایی سازمان بر شمرد.

 

 

آخرین بروزرسانی 1400/1/19